MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 11075506
nr 1107 5506
Bokhylla
längd: 162 cm, djup: 32 cm, höjd: 187 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 maj 2017
kl 19:42:32
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr